GOLDEA | THE ROMAN NIGHT BY BVLGARI

17

Do perfum bywam bardziej przywiązana, niż do makijażu – nie wpływa on w tak dużym stopniu na moje samopoczucie, jak zapach ulubionych pertfum. I kiedy miałam już sprawdzoną gwardię i myślałam, że nic już tego nie zmieni – pojawiły się ONE :) Wspaniale ciężkie, eleganckie i wielowymiarowe – BVLGARI GOLDEA – The Roman Night.

The Roman Night to połączenie cudownych nut zapachowych, które idealnie się ze sobą komponują. Bardzo lubię to zderzenie ciężkich, wręcz pieprzowych elementów, z kwiatowym motywem, któremu od lat jestem wierna. Zapach jest przy tym delikatnie słodki, ale słodycz ta okazuje się umiarkowana, przyjemnie otulająca.

TUBEROZA

Spokrewniona z narcyzem, swoją zniewalającą woń zawdzęcza pięknym woskowanym białym pąkom. Po zmroku uwalnia swój cudowny zapach, przez co zapylana jest przez motyle nocy – ćmy. Tuberozy, jako jedne z nielicznych kwiatów, zachowują swój wspaniału aromat jeszcze długo po zerwaniu. Ich delikatność symbolizująca pasję i rozkosz, idealnie prezentuje się w nutach serca. Dają wspaniale ciężki i głęboki egzotyczny zapach, z elementami owocowymi, a miejscami nawet przyprawowymi. Wzmacniają i pogłębiają wrażenia związane z  The Roman Night, wprowadzając inspirujący i tajemniczy nastrój. Dodatkowo, tuberoza znana jest ze swojego działania odprężającego oraz poprawiającego nastrój, a niektórzy przypisują jej nawet właściwości afrodyzjaku.

PIŻMO

To jemu najnowsza odsłona GOLDEA od BVLGARI zawdzięcza niepowtarzalne ciepło, subtelność, a jednocześnie żywiołowość.  Nie tylko stanowi idealną bazę dla pozostałych zapachów, ale dodaje wyrazistego, lekko skórzanego wyrazu, z nutami drzewnymi i korzennymi. To składnik cenniejszy, niż złoto, w medycynie chińskiej uważany za medykament – być może właśnie dlatego, te perfumy, to świetny uzdrowiciel i poprawiacz nastoju ;)

PACZULA

Wnosi do kompozycji swój szlachetny, niepowtarzalny drzewny aromat, z nutą kamfory i mchu. Dzięki temu – wprowadza elementy mroczne i tajemnicze, idealne w połączeniu z ostrymi, szyprowymi klimatami. Po aplikacji – z czasem delikatnie zmienia swój charakter, a zapach dzięki temu staje się subtelniejszy i nabiera nowego wymiaru.

JAŚMIN 

Jaśmin, używany od wieków, jest jednym z najstarszych zapachów zanych ludzkości. Zwany nocnym kwiatem, to w blasku księżyca rozpościera najcudowniejszą dla siebie woń, wypełniając zmrok swoją zapachową słodyczą. Stale zaskakuje oryginalnością, niepowtarszalnością oraz bogactwem aromatu. Słynący ze swoich właściwości odmładzających, pobudzających i energetyzujących, w aromaterapii przynosi harmonię, optymizm, radość i szczęście. Ten przepiękny słodki kwiatowy aromat to idealna nuta serca, pojawiająca się The Roman Night.

WETYWERIA

Idealnie łączy się z szyprowym charakterem linii GOLDEA – korzenne nuty zapachowe, oraz charakterystyczny dla korzenia, z którego jest otrzymywana – delikatny, przyjemny ziemisty zapach. Cudownie rozluźnia, odpręża i podobnie, jak najnowsza GOLDEA – wprowadza w doskonały nastrój.

Oprócz porywającej kompozycji zapachowej, The Roman Night posiada jeszcze jedną ogromną zaletę – zachwycający flakon. Elegancki, w cudownym stylu glamour. Czerń i złoto, a do tego motyw wężowej skóry, ekstrawagancja i włoski przepych prezentują się w najlepszym wydaniu!

Ambasadarką zapachu została Bella Hadid, a perfumy GOLDEA The Roman Night by BVLGARI od września 2017 dostępne są w perfumeriach Douglas oraz Sephora.

17 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here