HERBATY KLASYCZNE | PACKAGING

seria opakowań herbaty wizualizacja

ENGLISH >>

Herbata to wyjątkowy produkt, dlatego ten projekt wymagał szczególnej staranności. Nie tylko ze względu na dotarcie do półki premium, ale także – z uwagi na fakt wysokiego nasycenia tego segmentu rynkowego. 

W ramach tej realizacji, przygotowałam opakowania dla 7 gatunków herbaty – Assam, Sencha, Pai Mu Tan, Rooibos, Gunpowder, Darjeeling i Rooibos Orange.

IDEA

Moim zadaniem było przygotowanie wysokiej jakości projektów, które idealnie podkreśliłyby wyjątkowy i luksusowy charakter tego produktu. Dzięki temu, że miałam pełną dowolność w wyborze motywu, materiałów i kolorystyki, udało mi się stworzyć opakowania na herbaty, jakich na polskim rynku jeszcze nie było.

opakowanie herbaty i impryk z filiżankami

REALIZACJA

Główne założenia tego projektu to podkreślenie luksusowego charakteru i wysokiej jakości produktu. Stąd wykorzystanie czarnego, błyszczącego opakowania typu doypack, będącego doskonałym tłem dla barwnych etykiet. Inspiracją do ich stworzenia były paterny kojarzące się z dalekimi i egzotycznymi podróżami do odległej krainy herbaty – jak chociażby Indie, czy Sri Lanka.  Każdy produkt otrzymał inną gamę kolorystyczną, dopasowaną do charakteru otrzymanego naparu – jak chociażby ciepły i energetyczny Rooibos, głęboka i bogata w smaku Assam, czy delikatna i kojąca herbata Pai Mu Tan. Bo w moich projektach wszystko musi być spójne!

mokap opakowań herbaty

czarki z zieloną herbatą

opakowanie herbaty i kobieta pijąca herbatę na trawie

opakowanie herbaty assam

opakowanie herbaty sencza

opakowanie herbaty ganpałderopakowanie herbaty ulongopakowanie herbaty paj mu tan opakowanie herbaty rojbos

Klient – Blik FX | PROJEKT KOMERCYJNY