WODA ZIOŁOWA | PACKAGING

ENGLISH>>

Produkt skierowany do osób aktywnych, dbających o zdrowie, prowadzących aktywny tryb życia. Nowoczesnych, lubiących nowości i wybierających produkty z wyższej półki. 

Seria składa się z 3 napojów. Linia WODA ZIOŁOWA to Lazy Chillout, Happy Moments oraz Sunny Day. Pogodne nazwy na pogodnych etykietach :)

IDEA

Tym razem moim zadaniem było stworzenie etykiet, wraz z nazwami i opisami produktów, a następnie przygotowanie materiałów promocyjnych – w tym grafik do działań w social media.

REALIZACJA

Na motyw przewodni wybrałam słońce, radość, luźną atmosferę lata i wakacji. Prosta, lekka i nieskomplikowana etykieta – taki był cel tej realizacji. Krótka lista składników, umieszczona na głównej etykiecie, podkreśla ekologiczne pochodzenie produktu, sygnalizując, że producent nie ma nic do ukrycia – produkt wolny od barwników i sztucznych aromatów. Kolorystyka nawiązuje nie tylko do lata, ale także do radosnej kultury surferów. Nazwy kojarzą się z relaksem, odpoczynkiem i miło spędzonym czasem.

EXTRAS

Dzięki dotychczas wypracowanym kontaktom, dodatkowo pozyskałam opakowania – butelki – jak dotąd niedostępne na polskim rynku, co zdecydowanie wyróżniło ten produkt wśród konkurencji i sprawiło, że stał się on oryginalny i niepowtarzalnyw każdym calu!

Klient – Blik FX | PROJEKT KOMERCYJNY