ZIOŁA PREMIUM | PACKAGING

ENGLISH >>

Wyzwanie – jak ożywić zioła, odmłodzić grupę docelową, dbając przy tym o estetykę, prezentując nowe podejście do tematu.

Seria składa się z 30 gatunków ziół,  które bardzo dobrze zostały przyjęte przez rynek, ponieważ „są inne, niż wszystkie” ;)

IDEA

Tym razem moim zadaniem było stworzenie opakowań dla linii ekologicznych ziół – czytelnych i wyróżniających produkt na szarej i monotonnej półce tego segmentu.

REALIZACJA

Wybrałam śnieżnobiałe opakowania typu doypack, przygotowując etykiety samoprzylepne – nawiązujące swoim charakterem do aptecznej tradycji – stąd między innymi pojawienie się łacińskich nazw. Na etykietach umieściłam także zdjęcia przedstawiające dane zioło w formie herbatki – sygnalizując przeznaczenie produktu oraz pokazując sposób jego zastosowania. Dodatkowe atuty to odpowiednia ekspozycja produktu – ze względu na obecność okienka, a także zamknięcie wielokrotnego użytku. Zawsze dbam o to, aby proponowane przeze mnie rozwiązania były nie tylko ładne, ale także funkcjonalne i praktyczne ;)

Klient – Blik FX | PROJEKT KOMERCYJNY