FOLDER 1

 

ENGLISH >>

Moim zadaniem było przygotowanie folderu – wersji drukowanej. Mini poradnik, opowiadającym o zastosowaniu produktów. Referencję stanowiły poradniki urodowo-kosmetyczne.

Odbiorcą byli klienci końcowi, głównie kobiety. Z folderu czerpano informacje na temat produktów firmy, ich właściwości i sposobów wykorzystania. Dodatkowo posiadał on więc funkcję edukacyjno-informacyjną.

Folder został wydrukowany w formacie A5, na matowym, delikatnie usztywnianym papierze, stwarzając wrażenie luksusowego katalogu.

Etapy prac to ustalenie zakresu tematycznego i rozmieszczenia na poszczególnych stronach, przygotowanie tekstów, przygotowanie/edycja grafik, przygotowanie projektu w Adobe Illustrator, przygotowanie plików do druku, wybór nośnika (papieru), zlecenie druku w drukarni.

Folder okazał się doskonałym narzędziem komunikacji z klientami. Z powodzeniem uzupełnił działanie ulotek reklamowych. Dystrybuowany był także w salonach i ośrodkach  SPA, posiadających produkty Firmy w sprzedaży.

 

folder okładkaprzykładowa strona z folderu przykładowa strona z folderu przykładowa strona z folderu przykładowa strona z folderu przykładowa strona z folderu przykładowa strona z folderu przykładowa strona z folderu przykładowa strona z folderu