HERBATY DLA AKTYWNYCH | PACKAGING

zestaw herbat opakowania

ENGLISH >>

Zdrowy i aktywny tryb życia to w ostatnim czasie jeden z najsilniejszych trendów na rynku. Nie mogło więc go zabraknąć w moim portfolio :)

Zaprojektowana seria składa się z 5 elementów, zróznicowanych między sobą kolorystycznie.

IDEA

Moim zadaniem było stworzenie energetycznych opakowań dla osób uprawiających sport i dbających o zdrowy styl życia. Przygotowałam także opisy – zarówno na opakowania, jak i do późniejszych kampanii marketingowych. mock-up opakowania herbaty

REALIZACJA

Przygotowałam opakowania w pięknych i soczystych kolorach –  inspiracją była tym razem radosna kolorystyka strojów fitness. Sportowy motyw na opakowaniach nie tylko jasno komunikuje charakter produktu, trafiając bezpośrednio do grupy docelowej, ale także dodaje całej linii spójności. Forma kartonika w postaci poręcznej kostki, jasne intensywne kolory, czytelne napisy – to wszystko sprawia, że produkt z łatwością wyróżnia się na sklepowej półce. Do druku wykorzystałam kolory z mieszalnika – dzięki czemu otrzymałam jaskrawe barwy, na których bardzo mi zależało, a których nie otrzymamy z pantone’u.

Poza kreacją konceptu i szaty graficznej, do moich zadań należało stworzenie nazw oraz opisów na opakowania. Druk został pokryty lakierem o wysokim stopniu połysku, co pięknie wzmocniło intensywność barw użytych w projekcie.

Doskonałym posunięciem okazało się kolorystyczne stonowanie logo – na potrzeby marketingowe, a poprzez dodanie podtytułu ‘sport’ z łatwością może on trafić do pożądanej grupy docelowej. Spójność i nowoczesność to kwintesencja tego projektu :Dmock-up opakowania herbaty

mock-up opakowania herbatymock-up opakowania herbatymock-up opakowania herbaty

Klient – Blik FX | PROJEKT KOMERCYJNY