KASZA JAGLANA | PACKAGING

ENGLISH >>

Kolorowe i soczyste – tak jak owoce w nich zawarte ;) 

Seria składa się z 6 elementów, zróżnicowanych kolorystycznie, przygotowanych w formie poręcznego opakowania.

IDEA

Moim zadaniem było przygotowaie projektu opakowań dla ekologicznej kaszy jaglanej, wraz z opisami. Priorytetm było zaprojektowanie wysokiej klasy opakowań, wyróżniających produkt na rynku.

REALIZACJA

Efekt mojej pracy to opakowania w soczystych kolorach, wypełnione atrakcyjnymi grafikami. Na kartonikach zamieszczone zostały wykonane przeze mnie zdjęcia, które następnie obrobiłam graficznie i wkomponowałam w projekt. Opakowania są przyjazne dla konsumenta – poręczne i czytelne. Druk został wykonany na usztywnianym kartonie, na który w końcowej fazie został nałożony lakier wysokiego połysku, który dodatkowo spotęgował intensywność barw na opakowaniu.

EXTRAS

Do Kaszy Klasycznej (różowy kartonik) przygotowałam również mini książeczkę z przepisami kulinarnymi, która została załączona do każdego opakowania. Zakres prac w tym przypadku to projekt graficzny, stworzenie przepisów, napisanie tekstów, sesja zdjęciowa, złożenie do druku, zlecenie druku, a następnie doręczenie gotowych egzemplarzy. Druk na pogrubionym papierze matowym – efekt nawiązujący do książek kucharskich premium. Nie ukrywam, że zadanie ułatwił mi fakt, że kiedyś prowadziłam bloga kulinarnego ;)

Klient – Blik FX | PROJEKT KOMERCYJNY