MAGICZNE KRAJOBRAZY | PACKAGING

wizualizacja opakowań herbaty

ENGLISH >>

Zioła to nie tylko zdrowie, ale także fajne smaki. To właśnie miała komunikować ta linia – tradycja połączona z chilloutem – nie dla leczenia, a dla smaku :)

Seria składa się z 5 elementów, a nazwy chciałam, aby nawiązywały do sielankowych klimatów, stąd tytuł całej linii – MAGICZNE KRAJOBRAZY, a w niej – między innymi Kwiecista Łąka i Jabłkowy Sad.

IDEA

Moim zadaniem było stworzenie opakowań, wraz z nazwami i opisami produktów. Nazwy połączyłam ze składami receptur – i tak w Jabłkowym Sadzie znajduje się suszone jabłko, w Słonecznym Ogrodzie melisa cytrynowa, a Wrzosowy Las zachwyca pysznym kwiatem wrzosu.

opakowanie herbaty i uśmiechnięta para na pikniku

REALIZACJA

Inspiracją przy tym projekcie były metalowe puszki na herbatę, spotykane niegdyś w każdym domu. Czarne, eleganckie tło rozświetliłam grafikami w formie akwareli, ilustrującymi nazwę każdej mieszanki – np. Słoneczny Ogród, Jabłkowy Sad. Do tego klimatyczna czcionka, utrzymująca old-schoolowy charakter projektu. Do druku wybrałam lakier o wysokim połysku – dzięki czemu nie tylko udało się podkręcić głębię kolorów, ale także otrzymać imitację wspomnianej lakierowanej puszki herbacianej. Uwielbiam te opakowania! :)opakowanie herbatyopakowanie herbatyopakowanie herbatyopakowanie herbatyopakowanie herbatyKlient – Blik FX | PROJEKT KOMERCYJNY